Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministrė Rasa Budbergytė domėjosi Klaipėdos AVMI mobilių mokesčių konsultantų darbu

Finansų ministrė Rasa Budbergytė savaitgalį Palangoje domėjosi Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos iniciatyva teikti konsultacijas mokesčių mokėtojams būnant viešose vietose, vizituojant pajūrio verslininkus ir gyventojus dviračiais su VMI atributika.

,,Nuo sumokėtų mokesčių į Lietuvos biudžetą ne tik priklauso galimybės finansuoti prioritetines sritis valstybėje, efektyvus mokesčių surinkimas leidžia mažinti ir žmonių socialinę atskirtį. Ši VMI iniciatyva skatina verslą savanoriškai mokėti mokesčius, ugdo mokesčių mokėtojų sąmoningumą. Taip pat džiaugiuosi, kad įgyvendindami ją, VMI darbuotojai būna arčiau žmonių bei, netrukdydami verslui dirbti, sudaro galimybę konsultuotis verslo registravimo, mokesčių ir kitais klausimais“, – sakė finansų ministrė Rasa Budbergytė.  

VMI taikomos naujos priemonės padeda ne tik šviesti ir konsultuoti, tačiau skatina mokesčių mokėtojus laikytis mokestinės drausmės.

Įrašų
puslapyje