Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Baigėsi viešoji diskusija dėl Lietuvos ekonomikos DNR plano

Data

2020 05 30

Įvertinimas
0
3548_211cbadd14d75d0481865dfb553684e4.jpg

Dėkoju visiems, kad buvote aktyvūs, įsitraukę, kūrybingi. Dėkui, kad jums rūpi! Keletą dienų pratęsėme viešąją diskusiją, šiandien ją jau baigėme. Turime veikti greitai, todėl  kitą savaitę ateities ekonomikos DNR projektai keliauja į Vyriausybę.

Gegužės 19 d. paskelbėme viešam aptarimui Lietuvos ateities ekonomikos DNR planą. Praėjusią savaitę jį aptarėme su visuomene, socialiniais ekonominiais partneriais. Iki šiandien plano papildymui gavome pasiūlymų už beveik milijardą eurų visiems penkiems plano tikslams. Pasiūlymai įvairūs, kai kurie tik idėjos lygio, bet visi labai vertingi. Daugiausia pasiūlymų sulaukėme iš mokslo, studijų institucijų ir gydymo įstaigų. Taip pat aktyviai dalinosi nevyriausybinės organizacijos, verslas, savivaldybės, Lietuvos Respublikos Prezidentūra, kitos Lietuvos institucijos.   

Norime padėkoti visiems už didelį susidomėjimą Lietuvos ateities ekonomika, už jūsų idėjas, už tai, kad jums rūpi, kaip gyvensime rytoj.

Planas viešiems svarstymams buvo pateiktas iki gegužės 25 d., tačiau suprasdami, jog pasiūlymų paruošimas reikalauja daugiau laiko, juos priėmėme iki gegužės 29 d. Šiuo metu baigiami vertinti paskutinieji pasiūlymai ir planas tikslinamas. Į DNR planą bus įtraukti brandūs, paruošti įgyvendinimui ir labiausiai atliepiantys DNR plano tikslus projektai.

Finansų ministras Vilius Šapoka