Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Baigta formuoti nauja Turto banko valdyba

Data

2018 07 02

Įvertinimas
3
AdobeStock_114471485.jpeg

Finansų ministerija paskyrė VĮ Turto banko valdybos pirmininką ir penktąjį valdybos narį. Naujuoju valdybos pirmininku tapo valdybos narys, ilgametis UAB „Aurochs investments“ partneris Darius Indriūnas, o penktuoju nariu – Turto banko darbuotojų atstovu – paskirtas Turto banko Valstybės nekilnojamojo turto strategijos departamento Valstybės nekilnojamojo turto strategijos įgyvendinimo skyriaus vadovas Algirdas Stumbrys.

„Tikimės, jog Turto banko valdyba prisidės prie valstybės nekilnojamojo turto (VNT) centralizavimo reformos, o nepriklausomų valdybos narių sukaupta patirtis privačiame sektoriuje leis teikti aukščiausios kokybės VNT valdymo ir priežiūros paslaugas“, – sakė finansų viceministras Darius Sadeckas.

Turto banko valdybą viso sudaro penki nariai, iš kurių 3 yra nepriklausomi ir po vieną atstovą iš Finansų ministerijos ir Turto banko. Valdyboje nebeliko politinio pasitikėjimo asmenų. Gegužės mėnesį buvo išrinkti 4 nariai. Jais tapo – Finansų ministerijos Projektų valdymo skyriaus vedėjos pavaduotoja Lina Frejutė, UAB „Aurochs investments“ partneris Darius Indriūnas (nepriklausomas narys), UAB „Impuls LTU“ generalinis direktorius Vidmantas Šiugždinis (nepriklausomas narys), UAB „Quantum capital“ vadovaujanti partnerė Viktorija Trimbel (nepriklausoma narė).

Turto banko valdyba yra atsakinga už įmonės struktūrą, įmonės strategijos įgyvendinimą, veiklos rodiklių nustatymą, lėšų planavimą bei kitas valdybos narių kompetencijai priskirtas funkcijas.

Naujai išrinkta Turto banko valdyba – vienas iš svarbių žingsnių, gerinant įmonės valdymą bei įgyvendinant Lietuvos narystės Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje (EBPO) rekomendacijas.