Eurofi – V. Šapoka apie ateities technologijų plėtrą

Data

2018 04 26

Įvertinimas
3
IMG-9af129949527633a477d10457684845d-V.jpg

Šiandien finansų ministras Vilius Šapoka dalyvauja aukšto lygio finansų rinkoms skirtame Eurofi forumo sesijoje „Fintech ir skaitmenizacijos galimybės ir iššūkiai“.

Forume finansų ministras savo įžvalgomis apie spartų ateities technologijų augimą, Fintech plėtrą, kibernetinį saugumą dalinasi drauge su finansų rinkų lyderiais iš visos Europos: „Nasdaq Nordics“ prezidentu Lauri Rosendahl, Danijos finansų priežiūros institucijos generaliniu direktoriumi Jesper Berg, Danijos nacionalinio banko gubernatoriumi Per Callesen, Vokietijos centrinio banko (Bundesbanko) valdybos nariu Andreas Dombret, Europos Parlamento Vidaus rinkos ir vartotojų apsaugos komiteto (IMCO) nare Eva Maydell, DNB Korporatyvinės atsakomybės ir viešųjų ryšių vadovu Kaj-Martin Georgsen, „CLS Group“ vyriausiuoju pareigūnu strategijai ir plėtrai Alan Marquard ir „BNY Mellon“ vykdančiąja direktore pietų Europos regionui Adriana Pierelli.

„Visi mes naudojamės informacinėmis technologijomis ir jos keičiasi beprotiškai greitai. Sunku prognozuoti netgi keletui metų į priekį. Manau, jog neinvestuoti į ateities technologijas būtų per daug rizikinga. Lietuva, arba kai kam jau žinoma kaip „Litechnia“, kuria palankias sąlygas Fintech įmonių plėtrai ir siekia, jog jos tarpusavyje intensyviai bendradarbiautų,“ – kalbėjo V. Šapoka.

Forumo sesijos metu finansų rinkų lyderiai taip pat diskutuoja apie elektroninių mokėjimų galimybes ir iššūkius, rizikų valdymą bei palankesnes sąlygas naujų technologijų plėtrai.

Apie:

Eurofi konferencija yra viena didžiausių Europoje organizuojama finansų rinkoms skirtų konferencijų, į kurią atvyksta politikos, verslo, mokslo atstovai iš viso pasaulio.