Finansų ministerijos komanda Vilniaus maratone: esame stiprūs, kai veikiame drauge

Data

2017 09 10

Įvertinimas
1
20170910_151608.jpg

Beveik 400 km – tiek šiandien įveikė gausi ir energinga Finansų ministerijos komanda. Net 80 km iš jų nubėgo darbuotojų vaikai, kurie šiemet sudarė beveik pusę komandos. Iš viso joje 68 dalyviai – 37 tarnautojai ir 31 vaikas.

„Finansų ministerijoje dirba aktyvūs ir motyvuoti žmonės. Mūsų stiprybė slypi vienybėje. Šiandien, kartu su darbuotojais ir jų vaikais, dalyvaudamas maratone jaučiu, kad esame darni ir išvien veikianti komanda“, – teigė finansų ministras Vilius Šapoka.

Prieš maratoną komanda treniravosi su greičiausiu žmogumi ne tik Finansų ministerijoje, bet ir Vyriausybėje tituluojamu finansų viceministru Dariumi Sadecku. Šių metų birželį jis Kanadoje vykusiame Otavos maratone pasirodė greičiausiai tarp Lietuvos atstovų, o tarp europiečių liko 9-as. Vilniaus maratone D. Sadeckas pasirinko pusmaratonio (21 km.) distanciją.

Pasak Dariaus Sadecko, ruošiantis maratonui, svarbus psichologinis nusiteikimas ir komandos palaikymas. „Bėgime, kaip darbe, lengviausia ir geriausia, kai sunkumais gali dalintis su šalia bėgančiu kolega“, – teigė viceministras.

Keturi darbuotojai bėgo pusmaratonį (21 km.), 6 dalyvavo „Eurocash1 10km“ bėgime. Daugiausia darbuotojų bėgo RIMI Šeimos 4.2 km bėgime – 26, iš jų 11 su vaikais. Dar 13 ministerijos tarnautojų vaikų bėgo #BEACTIVE vaikų bėgime.

Viešųjų ryšių skyrius
vrs@finmin.lt
www.finmin.lrv.lt