Finansų ministras: „Kaip auginti šalies ekonomikos medį, kad jo vaisiais galėtų mėgautis kiekvienas“

Data

2017 02 14

Įvertinimas
0
IMG_0017.JPG

Finansų ministras Vilius Šapoka susitikime su Vilnius International Rotary klubo nariais bei kitų  Rotary klubų atstovais aptarė verslo aplinką, biudžeto perspektyvas bei mokesčių kryptis ir tikslus.

„Mokesčiai nėra vien tik būdas surinkti pinigus į biudžetą. Reformuojama sistema turi du pagrindinius uždavinius – kaip skatinti ekonomikos plėtimąsi tam, kad jos teigiamais rezultatais galėtų mėgautis kiekvienas. Kitaip tariant –  ne tik, kaip sparčiau auginti šalies ekonomikos medį, bet ir pasirūpinti tuo, kad jo vaisiais galėtų mėgautis visi žmonės“, - sakė finansų ministras Vilius Šapoka.  

Pasak jo, šiuo metu intensyviai dirbama ties mokesčių sistemos tobulinimo reforma, kuriai iškelti 3 labai svarbūs uždaviniai - sumažinti mokestinę naštą mažai uždirbantiems asmenims, mokestinėmis priemonėmis prisidėti prie ekonomikos produktyvumo augimo bei skatinti savanorišką mokesčių mokėjimą.

Ministras pabrėžė, kad reforma bus siekiama sudaryti  ne tik kuo palankesnes, bet ir  aiškesnes sąlygas ekonomikos augimui.

Ministro patarėja viešiesiems ryšiams
Raminta Stanaitytė-Česnulienė
(8 5) 2390 135, 8 672 99 195
www.finmin.lrv.lt