Finansų ministras su Londono Sičio atstovais aptarė finansų rinkų plėtros galimybes

Data

2017 04 19

Įvertinimas
0
jjkfkj.jpg

Finansų ministras Vilius Šapoka, susitikęs su Londono Sičio atstovais Jeremy Browne ir Jonathan Pallant bei Jungtinės Karalystės (JK) ambasados atstovais, aptarė bendradarbiavimo su Londono Sičiu galimybes, finansų rinkų plėtrą bei svarbiausius „Fintech“ ir „Brexit“ klausimus.

„Lietuvai siekiant tapti regioniniu „Fintech“ centru, turime aktyviai bendradarbiauti su svarbiausiais Europos finansų centrais – ieškoti naujų galimybių, dalintis patirtimi ir spręsti aktualiausias problemas“, – po susitikimo sakė finansų ministras Vilius Šapoka.

Kaip teigia V.Šapoka, Vyriausybė šiuo metu teikia ypatingą dėmesį finansų rinkų vystymui – kuriami alternatyvūs finansiniai instrumentai, gerinamas teisinis reglamentavimas ir pan. Tikimasi, kad artimiausiu metu bus atlikta investicinių fondų ir institucinių investuotojų ekosistemos peržiūra, kuri leis išspręsti ilgalaikes problemas ir atrasti didžiausias Lietuvos perspektyvas „Fintech“ srityje.

Papildoma informacija

„Fintech“ pramonė atsirado stiprėjant sąsajoms tarp finansinių paslaugų ir informacinių technologijų sektorių. Inovatyvūs bendri sprendimai leidžia greičiau, pigiau ir patogiau teikti finansines paslaugas (ypač mokėjimų, elektroninių pinigų ir kreditų srityse) vartotojams.

Finansų ministerijos naujienas sekite facebook.com/finansu.ministerija/

Viešųjų ryšių skyrius
vrs@finmin.lt 
www.finmin.lrv.lt