Finansų ministras V. Šapoka Pietų Korėjoje apie blockchain technologijas: greitai ir saugiai

Data

2018 09 18

Įvertinimas
2
foto prie ps.jpg

Šiandien finansų ministras Vilius Šapoka Seule aukšto lygio susitikime „Blockchain Seoul Summit 2018“ skaitė pranešimą apie finansinių inovacijų proveržį Lietuvoje. Drauge su kitais blockchain pasaulio lyderiais iš Pietų Korėjos, Singapūro, Honkongo, Šveicarijos ir kitomis šalimis dalinosi sėkminga mūsų šalies patirtimi reguliavimo, priežiūros ir inovacijų srityse.

„Greitis ir apsauga – kasdieniai iššūkiai, kuriuos patiria inovacijos. Ir tai globalu. Inovacijų padangėje  mes visi turime kilti aukštai, greitai ir saugiai. To šalims ir linkiu!“ – kalbėjo finansų ministras Vilius Šapoka.

Finansų ministras susitiko su Korėjos Respublikos mokslo, informacinių ir komunikacijos technologijų (ICT) ministru Young Min You bei Pietų Korėjos Jeju provincijos gubernatoriumi Hee-ryong Won su kuriais aptarė pasaulines inovacijų tendencijas.

Taip pat „Blockchain Seoul Summit 2018“ metu Kripto ekonomikos organizacija, vienijanti blockchain technologijų specialistus ir entuziastus Lietuvoje bei visame pasaulyje, drauge su Pietų Korėjos, Singapūro, Honkongo, Šveicarijos, Maltos ir Estijos asociacijomis, besirūpinančiomis šių technologijų ir kripto ekonomikos plėtra, pasirašė memorandumą dėl bendradarbiavimo pritaikant blockchain įvairiose srityse.

Finansų ministro Viliaus Šapokos pranešimą apie blockchain ir kriptovaliutų tendencijas Lietuvoje rasite čia (žiūrėti nuo 2:00:26).