Keturi finansų ministrai diskutavo apie finansinių technologijų ateitį Europoje

Data

2019 01 31

Įvertinimas
0
IMG_3107.jpg

Paryžiuje vykusiame „Paris Fintech Forum“ Lietuvos, Prancūzijos, Belgijos ir Liuksemburgo finansų ministrai diskutavo apie inovacijas finansų sektoriuje ir jų įtaką Europos ateičiai.

„Pasidalinau savo svajone, kad Lietuva taptų aukštųjų technologijų šalimi – Litechnia. Tam, kad tai pasiektume, turime būti atviri inovacijoms, greiti, bet valdantys rizikas. Tam, kad Europa būtų konkurencinga pasaulyje, turime bendradarbiauti ir keistis gerąja praktika“, – po diskusijos sakė finansų ministras Vilius Šapoka.

Prancūzijos finansų ir ekonomikos ministras Bruno Le Maire pabrėžė investicijų į naujausias technologijas svarbą bei siekį mažinti fragmentaciją finansinių technologijų rinkoje.
„Turime veikti drauge. Tam, kad efektyviai konkuruotume su Jungtinėmis Valstijomis šiandien ir su Kinija rytoj“, – sakė Prancūzijos finansų ir ekonomikos ministras Bruno Le Maire.

Keturi finansų ministrai sutarė ieškoti bendrų sprendimų rizikų valdymo klausimais bei skatinti inovacijų centrų bendradarbiavimą, kuriant palankią teisinę aplinką Europoje.