Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Lietuva – tarp 7 galingiausių blockchain lyderių pasaulyje

Data

2018 09 14

Įvertinimas
4
AdobeStock_62821790.jpeg

Rugsėjo 16 dieną, asmeniniu Korėjos Respublikos mokslo, informacinių ir komunikacijos technologijų (ICT) ministro kvietimu, finansų ministras Vilius Šapoka vyksta oficialiaus vizito į Korėjos Respubliką (Pietų Korėją), kur dalyvaus aukščiausio lygio susitikime „Blockchain Seoul Summit 2018“. Jame dalinsis Lietuvos patirtimi finansų inovacijų srityje kartu su kitomis 6 blockchain pasaulio lyderėmis.

„Blockchain Seoul Summit 2018“ metu Vilius Šapoka skaitys pranešimą apie palankią Lietuvos aplinką vystyti fintech ir blockchain projektus, diskutuos apie šios technologijos proveržį ne tik finansinių paslaugų srityje, bet ir viešajame bei privačiame sektoriuose.

Taip pat finansų ministras susitiks su Korėjos Respublikos Investuotojų ir Fintech asociacijų atstovais, kuriems pristatyts Lietuvos Fintech pramonės vystymosi tendencijas ir investavimo Lietuvoje galimybes, bei Korėjos Respublikos Vyriausybės nariais, politikais ir verslininkais.

Finansų ministras dalyvaus 7 valstybių asociacijų, besirūpinančių Blockchain technologijų ir kripto ekonomikos plėtra, supratimo memorandumo (MoU) pasirašymo ceremonijoje, kuriuo siekiama efektyvaus bendradarbiavimo kripto ekosistemoje. Memorandumą iš Lietuvos pusės pasirašys Kripto ekonomikos organizacijos atstovai.

„Blockchain Seoul Summit 2018“ tikslas – drauge su pasaulio lyderiais diskutuoti apie blockchain ir kriptovaliutų tendencijas bei keistis gerąją praktika reguliavimo ir verslo plėtros srityse.