Pasaulio banko ir TVF susitikimuose Vašingtone – dėmesys globalios ekonomikos perspektyvoms

Data

2017 04 20

Įvertinimas
0
wb.jpg

Balandžio 20-22 dienomis finansų viceministrė Loreta Maskaliovienė Vašingtone (JAV) dalyvauja Pasaulio banko (PB) ir Tarptautinio valiutos fondo (TVF) valdytojų pavasario susitikime, kur aptariami svarbiausi pasaulio ekonomikos vystymosi, TVF ir Pasaulio banko finansinių pajėgumų stiprinimo bei tolesnės veiklos ir strategijos klausimai.  

Vizito Vašingtone metu L. Maskaliovienė dalyvaus TVF organizuojamame Fiskalinės politikos forume, TVF ir PB Šiaurės-Baltijos šalių atstovų susitikimuose. Taip pat PB Plėtros komiteto ir TVF Tarptautinio pinigų ir finansų komiteto posėdžiuose, kur bus aptariama globalios ekonomikos situacija ir perspektyvos, prekybos, globalizacijos ir technologinių inovacijų įtaka ekonominiam augimui ir siekiama įvertinti stiprų, atsparų ir subalansuotą pasaulio ekonomikos augimą skatinančius veiksnius.

„Pasaulio banko ir Tarptautinio valiutos fondo veikla yra labai aktuali sprendžiant su pasaulio ekonomikos vystymusi susijusias problemas, todėl svarbu užtikrinti, kad tiek Pasaulio bankas, tiek Tarptautinis valiutos fondas būtų pajėgūs reaguoti į iškylančius globalius iššūkius“, - sakė finansų viceministrė L. Maskaliovienė.

Be to, Vašingtone L. Maskaliovienė susitiks su Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (EBRD) viceprezidentu Alainu Pillouxu, taip pat su Lietuvoje aktyviai veikiančios JAV įmonės „Thermo Fisher“ vadovais, su kuriais aptars verslo ir mokslo bendradarbiavimo galimybių plėtrą Lietuvoje, ir lietuvių bendruomenės Vašingtone atstovais.

Finansų ministerijos naujienas sekite facebook.com/finansu.ministerija/

Viešųjų ryšių skyrius
vrs@finmin.lt 
www.finmin.lrv.lt