Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Smulkioms ir vidutinėms įmonėms bei ūkininkams – papildomos galimybės išsaugoti likvidumą

Data

2020 03 19

Įvertinimas
0
AdobeStock_205936226.jpeg

Vyriausybė UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) ir Žemės ūkio paskolų garantijų fondo teikiamų garantijų limitą padidino 500 mln. eurų. Smulkios ir vidutinės įmonės bei ūkininkai galės pasinaudoti iš viso 768 mln. eurų valstybės garantuotomis paskolomis. Šis sprendimas priimtas įgyvendinant Vyriausybės patvirtintą ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą.

INVEGA garantijų limitas padidėjo 440 100 tūkstančių eurų – iki 588 500 tūkstančių eurų. Smulkios ir vidutinės įmonės, ūkininkai gali kreiptis dėl garantijų  į finansų įstaigas. UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondui nustatytas įsipareigojimų pagal valstybės garantijas limitas padidėjo 60 130 tūkstančių eurų ir dabar yra 179 500 tūkstančių eurų.

INVEGA ir UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondas ir kviečia visas finansų įstaigas bendradarbiauti dėl paskolų su garantijomis išdavimo.