Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Su TVF atstovais susitikusi L. Maskaliovienė: „Lietuvos pažanga Fintech srityje palankiai vertinama tarptautinių organizacijų“

Data

2018 10 15

Įvertinimas
0
44064453_327973487783359_3159581094890700800_n.jpg

Tarptautinės organizacijos vis dažniau kalba apie Fintech ir šios srities klausimus, diskusijas įtraukia į visus svarbiausius pasaulio renginius ir konferencijas. Tarptautinio valiutos fondo (TVF) ir Pasaulio banko (PB) Valdytojų tarybų metinio susitikimo Denpasare (Indonezijoje) metu tam buvo skirta atskira sesija, diskusijos, vyko dvišaliai susitikimai.

Finansų ministerijos delegacijos ir TVF atstovų susitikimo metu buvo aptartas Fintech poveikis finansų sektoriaus plėtrai, galimybės, privalumai bei iššūkiai, susiję su rizikų valdymu. Daugiausia kalbėta apie bendradarbiavimą, priimant tarptautinius sprendimus.

„Smagu buvo išgirsti, kad Lietuvos pažanga Fintech srityje yra ryškiai matoma ir palankiai vertinama tarptautinių organizacijų. TVF atstovai prašė aktyviai dalintis savo patirtimi su kitomis šalimis. Pakvietėme juos dalyvauti lapkričio 8 d. Vilniuje vyksiančioje Fintech konferencijoje, pristatant šio TVF ir PB  metinio susitikimo Fintech darbotvarkę“, - sako finansų viceministrė Loreta Maskaliovienė.

TVF ir PB metiniame susitikime dalyvavo 15 000 finansų, bankų, akademinės bendruomenių lyderių iš 189 šaliu, 1000 media atstovų.  Įprastai šie susitikimai vyksta Vašingtone (JAV), tačiau kas trejus metus TVF ir PB sprendimu perkeliami į kurią nors pasaulio šalį, kad taip renginio dalyviai galėtų prisidėti prie tos šalies ekonomikos gerinimo.