Su verslo atstovais diskutuota apie planuojamus mokesčių sistemos pokyčius

Data

2017 02 14

Įvertinimas
0
IMG_4043__.jpg

Finansų ministras Vilius Šapoka, susitikęs su paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijančios Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) atstovais, pristatė Finansų ministerijos veiklos prioritetus ir diskutavo apie planuojamus mokesčių sistemos pokyčius. Susitikimo metu taip pat buvo aptartos finansinės perspektyvos po 2020 metų, kai sumažės Europos Sąjungos (ES) investicijos.

„Siekdami efektyviai tobulinti mokesčių sistemą turime susitelkti, dirbti kartu su verslo atstovais ir ieškoti geriausių sprendimų, kurie leistų įgyvendinti Vyriausybės programoje numatytą mokesčių reformą. Tikimės, kad Lietuvos verslo konfederacija bus aktyvi mūsų partnerė“, – susitikimo metu sakė finansų ministras Vilius Šapoka.

Su Lietuvos verslo konfederacijos atstovais finansų ministras aptarė priežastis, kodėl būtina keisti mokesčių sistemą, pristatė pagrindinius naujos mokesčių reformos uždavinius, diskutavo, kaip būtų galima sumažinti mokesčių naštą mažiausiai uždirbantiems Lietuvos gyventojams, aptarė Muitinės kodekso įgyvendinimo bei kitus aktualius verslui klausimus.

Lietuvos verslo konfederacija atstovauja 29 verslo asociacijoms ir 3,5 tūkst. įmonių, kurios drauge sukuria apie ketvirtadalį Lietuvos BVP. Konfederacija yra oficiali Tarptautinių prekybos rūmų (International Chamber of Commerce – ICC) atstovė Lietuvoje.

Viešųjų ryšių skyrius
vrs@finmin.lt 
www.finmin.lrv.lt