Ataskaitos formos Nr.3-sav. paruošimas ir perdavimo kompiuteriu tvarka

Išsaugokite rinkmenas:

savo kompiuteryje Internet Explorer paspaudę dešinį peles klavišą pasirinkite "save target as....",arba Netscape paspaudę dešinį pelės klavišą pasirinkite "save link as...".

Finansų ministerijos Valstybės iždo departamentui pateikite atspausdintą ir pasirašytą formą naudodamiesi tik šiuo maketu.
Rinkmenoje(faile) garanY pateikta ataskaitinė forma  Forma Nr.3-sav.
Rinkmenoje(faile) 1priedX pateikta pažyma dėl savivaldybės skolinių įsipareigojimų pagal kreditorius, valiutas, pradinę ir likutinę trukmę.

Užpildytas formas perduokite į Finansų ministeriją elektroniniu paštu adresu: saviv@finmin.lt
Elektroniniu paštu siunčiama informacija turi visiškai sutapti su informacija, kurią popieriuje, patvirtintą parašais, pateikiate Valstybės iždo departamentui.
Prie elektroninio laiško prijungiamų rinkmenų  (Excel) pavadinimus prašome sudaryti taip:
Rinkmenoje garanY pakeiskite Y Jūsų savivaldybės kodu (pvz., jeigu Jūsų savivaldybės kodas yra 28, tai Jūs siųskite failą : garan28; Jeigu Jūsų savivaldybės kodas yra 6, tai Jūs siųskite failą  garan6).
Rinkmenoje 1priedX pakeiskite X Jūsų savivaldybės kodu (pvz., jeigu Jūsų savivaldybės kodas yra 28, tai Jūs siųskite failą : 1pried28; Jeigu Jūsų savivaldybės kodas yra 6, tai Jūs siųskite failą  1pried6).

Jeigu elektroniniu paštu reikėtų pakartotinai siųsti informaciją, tai elektroninio laiško dalyje būtinai įrašykite atitinkamą pastabą.
Elektroninio laiško dalyje būtinai nurodykite savivaldybės pavadinimą bei formos pildžiusio asmens vardą, pavardę ir telefono numerį.

Pastaba dėl lentelių (Excel) užpildymo. Jūs galite įrašyti informaciją tik tam tikruose langeliuose (cells). Dalis lentelės langelių yra užblokuota. Bandydami įrašyti informaciją į tokį langelį, gausite toliau parodytą pranešimą. Norėdami panaikinti pranešimą, spauskite klavišą "Enter" (arba "Ok", panaudodami pelę) ir toliau tęskite darbą.

Informacijos paruošimo ir perdavimo klausimais teirautis V.Miasojedovos tel. 8 5 2390074.

Paskutinė atnaujinimo data: 2016-11-10