BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Investicijų komitetas

Investicijų komiteto tikslas – įvertinti ministerijų parengtas DNR plano veiksmų koncepcijas ir priimti sprendimą pritarti arba nepritarti joms. 

Investicijų komitetas, atlikdamas jam pavestas funkcijas, vadovaujasi Ateities ekonomikos DNR plano veiksmų ir projektų įgyvendinimo tvarkos aprašu ir darbo reglamentu

Investicijų komitetą sudaro Finansų ministerijos ir Vyriausybės kanceliarijos atstovai bei 5 Investicijų komiteto pakomitečiai, sudaryti pagal DNR plano investicijų kryptis, į kurių sudėtį įtraukti ministerijų atstovai bei socialiniai ir ekonominiai partneriai (socialiniais ir ekonominiais partneriais nėra laikomi fiziniai asmenys ir neasocijuotos subjektų grupės). 

Socialiniai ir ekonominiai partneriai į Investicijų komitetą įtraukiami atsižvelgiant į ministerijų pateiktus siūlymus, vertinant šiuos aspektus:

  • Aktualumas – partneriai turi būti susiję su problema, kurią ketinama spręsti, ir (arba) su jos sprendimu.
  • Proporcingumas – turi būti užtikrintas visų aktualių partnerių (teritorinių, socialinių, ekonominių, NVO) atstovavimas.
  • Atstovavimo apimtis – turi būti įtraukti partneriai, atstovaujantys platesniems, o ne siauresniems, individualiems interesams.

Siekiant užtikrinti optimalią konkretaus Investicijų komiteto pakomitečio sudėtį, vertinant naujai gautus pasiūlymus atsižvelgiama į tai, ar jau įtraukti socialiniai ir ekonominiai partneriai užtikrina konkrečios ūkio šakos ir (ar) visuomenės grupės interesų atstovavimą.

Socialiniai ir ekonominiai partneriai, norintys dalyvauti DNR plano veiksmų koncepcijų rengimo etape, yra kviečiami kreiptis į už konkretų veiksmą atsakingą ministeriją.

Į Investicijų komitetą įtraukti socialiniai ir ekonominiai partneriai.

Investicijų komiteto posėdžių dokumentai.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-02