BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Viešasis aptarimas

Lietuvos ateities ekonomikos DNR planas gegužės 19 d. buvo pateiktas viešajam aptarimui su visuomene, socialiniais ekonominiais partneriais – gauta virš 100 naujų pasiūlymų už daugiau nei 1 mlrd. eurų, daugiausia – žmogiškojo kapitalo bei inovacijų ir mokslinių tyrimų prioritetams. Daugiausia pasiūlymų sulaukta iš mokslo, studijų institucijų ir gydymo įstaigų. Taip pat aktyviai dalinosi nevyriausybinės organizacijos, verslas, savivaldybės, Lietuvos Respublikos Prezidentūra, kitos Lietuvos institucijos.   

Įvertinus per viešąjį aptarimą pateiktas visas idėjas, atrinkta ir į DNR planą įtraukta naujų pasiūlymų už apie 400 mln. eurų. Buvo pasirinktos tos idėjos, kurios turi didžiausią ilgalaikį poveikį ir sudaro palankias sąlygas ekonomikos transformacijai, ypatingą dėmesį skiriant realiai galimybei jas įgyvendinti iki 2021 m. pabaigos. Atitinkamai buvo peržiūrėti ir jau suplanuoti pasiūlymai, todėl bendra suma – 6,3 mlrd. eurų – nepasikeitė.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-07-21