BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Nacionaliniai finansinių ataskaitų rinkiniai

2021 m. nacionalinis finansinių ataskaitų rinkinys    2021 m. nacionalinio finansinių ataskaitų rinkinio apžvalga 

Valstybinio audito išvada dėl 2021 m. nacionalinio finansinių ataskaitų rinkinio (valstybinio audito ataskaita skelbiama Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės interneto svetainėje www.valstybeskontrole.lt).

2020 m. nacionalinis finansinių ataskaitų rinkinys    2020 m. nacionalinio finansinių ataskaitų rinkinio apžvalga 

Valstybinio audito išvada dėl 2020 m. nacionalinio finansinių ataskaitų rinkinio (valstybinio audito ataskaita skelbiama Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės interneto svetainėje www.valstybeskontrole.lt).

2019 m. nacionalinis finansinių ataskaitų rinkinys    2019 m. nacionalinio finansinių ataskaitų rinkinio apžvalga 

Valstybinio audito išvada dėl 2019 m. nacionalinio finansinių ataskaitų rinkinio (valstybinio audito ataskaita skelbiama Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės interneto svetainėje www.vkontrole.lt).

2018 m. nacionalinis finansinių ataskaitų rinkinys    2018 m. valstybės finansinės ataskaitos paprastai  

Valstybinio audito išvada dėl 2018 m. nacionalinio finansinių ataskaitų rinkinio (valstybinio audito ataskaita skelbiama Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės interneto svetainėje www.vkontrole.lt).

2017 m. nacionalinis finansinių ataskaitų rinkinys    2017 m. nacionalinio finansinių ataskaitų rinkinio apžvalga

Valstybinio audito išvada dėl 2017 m. nacionalinio finansinių ataskaitų rinkinio (valstybinio audito ataskaita skelbiama Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės interneto svetainėje www.vkontrole.lt).

2016 m. nacionalinis finansinių ataskaitų rinkinys

Valstybinio audito išvada dėl 2016 m. nacionalinio finansinių ataskaitų rinkinio (valstybinio audito ataskaita skelbiama Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės interneto svetainėje www.vkontrole.lt).

2015 m. nacionalinis finansinių ataskaitų rinkinys

Valstybinio audito išvada dėl 2015 m. nacionalinio finansinių ataskaitų rinkinio (valstybinio audito ataskaita skelbiama Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės interneto svetainėje www.vkontrole.lt

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-10-10