BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


EEE ir Norvegijos finansiniai mechanizmai

Norvegijos Karalystė, Islandijos Respublika ir Lichtenšteino Kunigaikštystė, siekdamos prisidėti prie ekonominių ir socialinių skirtumų mažinimo Europos Ekonominėje Erdvėje (EEE), sukūrė EEE ir Norvegijos finansinius mechanizmus. EEE finansinio mechanizmo parama yra skirta 15-ai šalių (12 naujųjų Europos Sąjungos šalių, taip pat Graikijai, Ispanijai ir Portugalijai), o Norvegijos finansinio mechanizmo parama yra skirta 12 naujųjų Europos Sąjungos šalių.

Pirmasis EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų laikotarpis apėmė 2004 - 2009 metus. Šiuo laikotarpiu Lietuvai buvo skirta 67,3 milijonai eurų Norvegijos ir EEE paramos įvairiems projektams ir subsidijų schemoms Lietuvoje įgyvendinti.

Antrasis EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų laikotarpis apima 2009 - 2014 metus. Šiuo laikotarpiu Lietuvai skirta 84 milijonai eurų Norvegijos ir EEE paramos įvairiems projektams šalyje įgyvendinti. Planuojama, kad paramos įgyvendinimo laikotarpis tęsis iki 2017 m. vidurio.

Trečiasis EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų laikotarpis apima 2014 - 2021 metus. Šiuo laikotarpiu Lietuvai skirta 117,6 milijonai eurų Norvegijos ir EEE investicijų įvairiems projektams šalyje įgyvendinti. Daugiau apie tai skaitykite čia: http://www.eeagrants.lt/2014_2021_laikotarpis.

Jei  įtariate, kad paramos lėšos naudojamos netinkamai ar yra korupcijos apraiškų, prašome pranešti el. paštu [email protected] arba Finansinių mechanizmų ofisu.

Nuorodos: