BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


2009-2014 m. EEE ir Norvegijos parama

2010 m. liepos 28 d. Islandija, Lichtenšteino Kunigaikštystė, Norvegijos Karalystė ir Europos Sąjunga pasirašė susitarimus dėl naujojo laikotarpio 2009-2014 m. Europos ekonominės erdvės (toliau – EEE) ir Norvegijos finansinių mechanizmų paramos šešiolikai Rytų, Vidurio ir Pietų Europos šalių.

Lietuvai šiuo laikotarpiu skirta:

  • pagal EEE finansinį mechanizmą – 38,4 mln. eurų bruto paramos arba 35,52 mln. eurų grynosios paramos, atskaičius šalių donorių rezervuotas lėšas savo administravimo išlaidoms padengti;
  • pagal Norvegijos finansinį mechanizmą – 45,6 mln. eurų bruto paramos arba 42,18 mln. eurų grynosios paramos, atskaičius šalių donorių rezervuotas lėšas savo administravimo išlaidoms padengti.

2011 m. balandžio 5 d. buvo pasirašytas Susitarimo memorandumas dėl Norvegijos finansinio mechanizmo įgyvendinimo Lietuvoje, o 2011 m. gegužės 18 d. - Susitarimo memorandumas dėl Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo įgyvendinimo Lietuvoje.

Daugiau apie EEE ir Norvegijos finansinius mechanizmus rasite svetainėje adresu www.eeagrants.lt arba adresu www.norwaygrants.lt