BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Elektroninė paslauga "E. sąskaita"

Projekto vykdytojas: Lietuvos Respublikos finansų ministerija, ūkio ministerija ir VĮ Registrų centras

Projekto pavadinimas: Elektroninė paslauga „E. sąskaita“

Projekto kodas: VP2-3.1-IVPK-01-V-02-022

Fondas: Europos regioninės plėtros fondas

Projekto aprašymas: Elektroninė paslauga „E. sąskaita“ leis fiziniams ir juridiniams asmenims elektroniniu būdu teikti, o perkančiosioms organizacijoms gauti sąskaitas faktūras, kreditinius ir debetinius dokumentus bei avansines sąskaitas už įgyjamas prekes, paslaugas ir darbus, kurie susiję su viešųjų pirkimų sutarčių vykdymu. „E. sąskaita“ tai taip pat leis paslaugų teikėjams, perkančiosioms organizacijoms, Viešųjų pirkimų tarnybai, Valstybės kontrolei ir kitoms priežiūros institucijoms gauti informaciją apie pateiktų sąskaitų apmokėjimą realiu laiku.

Su „E. sąskaita“ verslo ir ūkio subjektai, valstybės institucijos ir įstaigos gali susipažinti apsilankę interneto svetainėje www.esaskaita.eu. Joje išsamiai aprašyta, kaip naudotis elektronine paslauga (įskaitant ir vaizdinę demonstraciją), nurodyti prisijungimo prie sistemos būdai ir kita paslaugos naudotojui reikalinga informacija.

„E. sąskaita“ padės atsisakyti popierinių sąskaitų ir dėl to leis vidutiniškai sutaupyti 1,5 mln. eurų per metus, pagerins viešųjų pirkimų vykdymo stebėseną ir valdymą, didins atsiskaitymų skaidrumą.

Projektui skirtas finansavimas (eurais):1 727 880 Eur

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-02-22