BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Lietuvos plėtros prioritetų 2014-2020 m. ES struktūrinės paramos panaudojimo laikotarpiu vertinimas

Projekto vykdytojas: Lietuvos Respublikos finansų ministerija

Projekto pavadinimas: Lietuvos plėtros prioritetų 2014-2020 m. ES struktūrinės paramos panaudojimo laikotarpiu vertinimas

Projekto kodas: VP4-1.3-FM-01-V-01-004

Veiksmų programa: Techninės paramos veiksmų programa

Fondas: Europos socialinis fondas

Projekto aprašymas: Būtina jau dabar suformuoti argumentuotą Lietuvos Respublikos poziciją dėl ES sanglaudos politikos po 2013 m., kurios formavimui ypatingos reikšmės turi tyrimais ir vertinimais pagrįstos Lietuvos plėtros poreikių prognozės 2014-2020 m. laikotarpiu. Šiuo projektu siekiama įvertinti Lietuvos ūkio plėtros tendencijas, atlikto vertinimo rezultatus paviešinant, o taip pat pateikti pasiūlymus dėl Lietuvos plėtros prioritetų po 2013 m., kurių sėkmingam įgyvendinimui būtų tikslinga naudoti 2014-2020 m. laikotarpiu numatomą gauti ES struktūrinę paramą. Planuojamas vertinimas atitinka ES struktūrinės paramos vertinimo plano tikslą ir uždavinius, šiuo vertinimu siekiama didinti ES struktūrinės paramos efektyvumą ir veiksmingumą.  Vertinimas prisidės prie ES struktūrinės paramos vertinimo plano nustatyto tikslo įgyvendinimo. Parengus vertinimo ataskaitą bus suformuluotos išvados bei pateiktos rekomendacijos. Rekomendacijų įgyvendinimas prisidės prie efektyvesnio ES paramos lėšų  panaudojimo.

Projektui skirtas finansavimas (eurais): 82 020,39 Eur 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-02-22