BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Šveicarijos Konfederacijos finansinis įnašas Lietuvai

2022 m. birželio 30 d. Šveicarija ir Europos Sąjunga oficialiai pasirašė susitarimo memorandumą dėl Antrojo Šveicarijos finansinio įnašo, kuriuo nustatomos pagrindinės Šveicarijos prisidėjimo prie socialinės ir ekonominės sanglaudos bei bendradarbiavimo migracijos srityje sąlygos ir įsipareigojimai. Lietuvai yra suplanuota skirti apie 48 mln. eurų socialinės ir ekonominės sanglaudos srityje, kurie turi būti panaudoti iki 2029 m. gruodžio 3 d.

Planuojamos trys teminės finansavimo sritys: sveikatos apsauga, pameistrystė ir pilietinis aktyvumas

Skirtingų teminių finansavimo sričių investicijų rengimą numatoma pradėti 2023 m. Į investicijų formavimą bus kviečiama įsitraukti visuomenė, socialiniai ir ekonominiai partneriai bei kitos suinteresuotos grupės.

Šveicarija 2007-2012 metais Lietuvai buvo skyrusi apie 66 mln. eurų finansinį įnašą. Šios lėšos buvo naudojamos ligoninių infrastruktūrai, aplinkosaugai ir energijos efektyvumo didinimui, nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių sveikatos priežiūrai, nevyriausybinių, bendruomenių organizacijų iniciatyvoms, fundamentaliems moksliniams tyrimams.

Daugiau informacijos dėl Šveicarijos Konfederacijos finansinio įnašo Lietuvai suteiks el. paštu: [email protected] 

Nuorodos: