BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Šveicarijos parama

2008 m. kovo 5 d. Vyriausybės nutarimu Nr. 215  (Žin., 2008, Nr. 33-1160) buvo patvirtintas Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Šveicarijos Konfederacijos Federacinės Tarybos Pagrindų susitarimas dėl Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programos, kuria siekiama sumažinti ekonominius ir socialinius skirtumus išsiplėtusioje Europos Sąjungoje, įgyvendinimo. Lietuvos ir Šveicarijos pagrindų susitarimas paskelbtas "Valstybės žiniose" (Žin., 2008, Nr. 44-1632) įsigaliojo 2008 m. balandžio 24 d.

Pagrindų susitarimo, pagal kurį Lietuva gavo Šveicarijos finansinę paramą, tikslas – nustatyti pagrindines Šalių tarpusavio bendradarbiavimo planavimo ir įgyvendinimo taisykles ir procedūras. 

Visos paramos sutartys pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą jau pasirašytos, lėšos skirtos Lietuvai pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą turi būti panaudotos iki 2017 m. birželio 14 d.

Jei  įtariate, kad paramos lėšos naudojamos netinkamai ar yra korupcijos apraiškų, prašome pranešti el. paštu [email protected]

Nuorodos: