BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Mokesčių ir kitų įmokų į biudžetus apyskaitos (Forma 1-VP)

Išsaugokite rinkmenas:

savo kompiuteryje Internet Explorer paspaudę dešinį peles klavišą pasirinkite "save target as….",arba Netscape paspaudę dešinį pelės klavišą pasirinkite "save link as…".

Rinkmenoje VPxUZD pateikta ataskaitinė forma Forma 1-VP.
Rinkmenoje  NPxUZP pateikta ataskaitinė forma “Nepriemokų pažyma”.

Užpildytas formas perduokite į Finansų ministeriją elektroniniu paštu adresu [email protected]
Elektroniniu paštu siunčiama informacija turi visiškai sutapti su informacija, kuri popierine forma, patvirtinta parašais, lieka pas mokesčių administratorių.
Prie elektroninio laiško prijungiamų rinkmenų (Excel) pavadinimus prašome sudaryti taip:

  1. VMI siunčiamos suvestinės formos 1-VP rinkmenos pavadinimas turi būti vp1uzD, kur D mėnesio numeris, už kurį siunčiama informacija (pvz., jeigu  mėnuo yra 2, tai VMI siunčiamos rinkmenos pavadinimas turi būti vp1uz2).
  2. Muitinės departamento siunčiamos suvestinės formos 1-VP rinkmenos pavadinimas turi būti vp2uzP, kur P mėnesio numeris, už kurį siunčiama informacija (pvz., jeigu  mėnuo yra 2, tai Muitinės departamento siunčiamos rinkmenos pavadinimas turi būti vp2uz2).
  3. VMI siunčiamos suvestinės formos “Nepriemokų pažyma” rinkmenos pavadinimas turi būti np1uzP, kur P mėnesio numeris, už kurį siunčiama informaciją (pvz., jeigu  mėnuo yra 10, tai VMI siunčiamos rinkmenos pavadinimas  turi būti np1uz10).
  4. Muitinės departamento siunčiamos suvestinės formos “Nepriemokų pažyma” rinkmenos pavadinimas turi būti np2uzP, kur P mėnesio numeris,už kurį siunčiama informaciją (pvz., jeigu  mėnuo yra 10, tai Muitinės departamento siunčiamos rinkmenos pavadinimas  turi būti np2uz10).

Elektroninio laiško dalyje būtinai nurodykite savo mokesčių inspekcijos pavadinimą bei formas pildžiusio asmens vardą, pavardę ir telefono numerį.

Pastaba dėl lentelių (Excel) užpildymo. Jūs galite įrašyti informaciją tik tam tikruose langeliuose (cells). Dalis lentelės langelių yra užblokuota. Bandydami įrašyti informaciją į tokį langelį, gausite toliau parodytą pranešimą. Norėdami panaikinti pranešimą, spauskite klavišą "Enter" (arba "Ok", panaudodami pelę) ir toliau tęskite darbą.

Informacijos paruošimo ir perdavimo klausimais teirautis: L.Jurgaitytės tel.2390071.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-30