BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


2009 m. valstybės ir savivaldybių biudžetų projektas pristatytas Seime

Data

2008 12 17

Įvertinimas
0

Vilnius, gruodžio 17 d. Vakar finansų ministras Algirdas Gediminas Šemeta Seime pristatė patikslintą 2009 m. valstybės ir savivaldybių biudžetų projektą, atitinkantį krizės įveikimo plano nuostatas.

2009 m. biudžeto projekte numatoma, kad kitąmet į nacionalinį biudžetą, kuris apima valstybės ir savivaldybių biudžetus, kartu su ES biudžeto lėšomis įplauks 29707,1 mln. litų, arba 1 proc. daugiau nei planuojama gauti šiemet. Kitąmet nacionalinis biudžetas gaus apie 55,3 mln. litų pajamų arba 0,2 proc. mažiau nei šiemet, o dotacijos iš ES biudžeto sudarys 5467,9 mln. litų.

2009 m. valstybės ir savivaldybių biudžetų projektas orientuotas į taupymą ir efektyvų mokesčių mokėtojų lėšų panaudojimą. Numatytas bendras šio taupymo rezultatas – iki 2 milijardų litų. Taip pat bus imtasi neatidėliotinų veiksmų mokesčių srityje – kartu su biudžeto projektu teikiamas mokesčių įstatymų pakeitimų paketas – šios mokesčių reformos rezultatas turėtų būti iki 2 milijardų litų pajamų.