BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Baltijos šalys – ES investicijų efektyvumo sėkmės pavyzdys kitoms ES šalims

Data

2020 02 20

Įvertinimas
0
3baltic.jpg

Europos Komisijos ekspertai ketvirtadienį Vilniuje susitiko su Lietuvos, Latvijos ir Estijos institucijų, administruojančių ES struktūrinių fondų lėšas, atstovais. Neformalios diskusijos metu aptariamos dvi pagrindinės temos: finansiniai instrumentai, suteikiantys galimybes išnaudoti alternatyvius finansavimo šaltinius ir pritraukti daugiau privataus kapitalo bei regionų tvarus augimas ES investicijų pagalba.

„Baltijos šalys gali didžiuotis būdamos ES investicijų efektyvumo pavyzdžiu. Mūsų glaudi ir efektyvi partnerystė lėmė, kad galime tarpusavyje pasidalinti praktika, kurti ne vieną sėkmės istoriją ir būti pavyzdžiu kitoms ES šalims. Susitikime pristatysime Lietuvos patirtį, kuriant ir išnaudojant finansinių instrumentų galimybes, pritraukiant alternatyvius finansavimo šaltinius. Taip pat kartu ieškosime veiksmingiausių priemonių, planuojant efektyvias ir regiono poreikius atitinkančias investicijas. Europa arčiau žmonių – tai yra mūsų tikslas“, – seminare kalbėjo finansų viceministrė Loreta Maskaliovienė.