BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Biudžetinėms įstaigoms dalį įsiskolinimų valstybė jau padengė

Data

2009 01 16

Įvertinimas
0

Vilnius, 2009 m. sausio 16 d. Finansų ministerijos duomenimis, biudžetinių įstaigų pateiktų ir neapmokėtų paraiškų 2008 metų pabaigoje buvo už 501,6 mln. litų. Dalis paraiškų jau finansuota, kitas – žadama padengti iki sausio pabaigos ir vėlesniais šių metų mėnesiais.

Susisiekimo ministerijai už Europos Sąjungos lėšų pagal Infrastruktūros plėtros transporto sektoriuje programą, kurios vykdytojas – Lietuvos automobilių kelių direkcija, 153, 8 mln. litų įsiskolinimą numatoma sumokėti iki sausio mėnesio pabaigos.

Finansų ministerijos duomenimis, automobilių kelių direkcijos specialiajai Kelių priežiūros programai neapmokėtos paraiškos sudarė 83,4 mln. litų. Iki sausio 14 d. jau yra finansuota 44,7 mln. litų. Likusią skolos dalį žadama padengti sausio ir vėlesniais mėnesiais pagal direkcijos teikiamas paraiškas per valstybės biudžeto, apskaitos ir mokėjimo programą.

Žemės ūkio ministerijai už Garantijų fondo, Kaimo plėtros ir Žuvininkystės programas bei Europos Sąjungos lėšas sausio 9 d. buvo sumokėta visa skola – 112 mln. litų.

Finansų ministerija pažymi, kad gavus paraiškas, bus mokamos 2008 metų neapmokėtos paraiškos šioms tarnyboms: Aplinkos projektų valdymo agentūrai, Aplinkos bei Ūkio ministerijoms, Transporto investicijų direkcijai, Sveikatos apsaugos ministerijai ir Visuomenės sveikatos priežiūros tarnybai.

 

Viešųjų ryšių skyrius
Tel.: (8 5) 239 0222
www.finmin.lt