BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Dalyvaukite diskusijose dėl ES biudžeto peržiūros

Data

2007 09 18

Įvertinimas
0

Europos Komisijai 2007 m. rugsėjo 12 d. paskelbė komunikatą „Pertvarkykime biudžetą ir pakeiskime Europą” ir pradėjo viešą diskusiją dėl ES biudžeto ateities. Dalyvauti joje kviečiamos ES institucijos, šalys narės, jų vyriausybės, parlamentai, akademinė visuomenė, nevyriausybinės organizacijos, piliečiai.

Diskusijoje dėl ES biudžeto ateities turi būti įvertinti visi finansų sistemos aspektai – biudžeto struktūra, išlaidų efektyvumas bei jų sukuriama pridėtinė vertė, biudžeto finansavimo šaltiniai. Po konsultacijų Europos Komisija 2008–2009 metais pateiks biudžeto peržiūros dokumentą dėl kurio šalys narės ir ES institucijos turėtų sutarti 2009–2010 metais.

Lietuvos piliečiai, organizacijos, institucijos taip pat kviečiami dalyvauti šioje visos Europos ateičiai svarbioje diskusijoje. Daugiau informacijos apie ES biudžeto
reformą rasite šiai temai skirtoje Europos Komisijos interneto svetainėje.

Pasiūlymai Europos Komisijai turėtų būti siunčiami iki 2008 m. balandžio 15 d. elektroniniu paštu [email protected].

Diskusijai struktūrizuoti komunikate pateikiamas klausimynas, kuriuo remiantis ir turėtų būti teikiami pasiūlymai.

Finansų ministerija, kuri rengs apibendrintą oficialią Lietuvos Respublikos poziciją dėl ES biudžeto peržiūros, siekia, kad būtų kuo geriau atspindėta Lietuvos piliečių ir visų suinteresuotų pusių nuomonė, todėl maloniai kviečia savo komentarus ir pasiūlymus pateikti ir Finansų ministerijos specialistams elektroniniu paštu [email protected]

Daugiau informacijos