BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Dėl 2011 m. lapkričio 28 d. VVP aukciono

Data

2011 11 28

Įvertinimas
0

Vilnius, lapkričio 28 d. Finansų ministerija informuoja, kad 2011 m. lapkričio 28 d. eurais denominuotų Lietuvos Respublikos Vyriausybės vertybinių popierių aukcionas neįvyko dėl mažos paklausos (pageidauta nusipirkti tik 5,25 mln. eurų Vyriausybės vertybinių popierių nominalia verte) bei Finansų ministerijai nepriimtinos skolinimosi kainos. Metiniai skolinimosi planai yra vykdomi, esami Finansų ministerijos ištekliai yra pakankami įsipareigojimų vykdymui (įskaitant draudimo išmokas apdraustiesiems banko "Snoras" indėlininkams).

Atkreipiame dėmesį, Vyriausybės vertybinių popierių, denominuotų eurais, paklausa pastarąjį pusmetį buvo sumažėjusi, o skolinimo kaina - padidėjusi, todėl nuo 2012 m. eurais denominuoti vertybiniai popieriai vidaus rinkoje nebus platinami.

 

Viešųjų ryšių skyrius

Tel.: (8 5) 219 9337

www.finmin.lt