BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Didžiosios Britanijos iždo kanclerio rezidencija atvėrė duris Lietuvai

Data

2013 11 20

Įvertinimas
0

Lietuvos finansų ministras Rimantas Šadžius ir Jungtinės Karalystės iždo kancleriu George Osbourne

Vilnius, lapkričio 20 d. Londone viešėjęs Lietuvos finansų ministras Rimantas Šadžius vakar susitiko su Jungtinės Karalystės iždo kancleriu George Osbourne ir aptarė ES Ekonomikos ir finansų reikalų (ECOFIN) tarybos aktualijas. Susitikimas vyko garsiojoje Dauning Stryto rezidencijoje.

Susitikime diskutuota apie Lietuvos pirmininkavimo ES prioritetus, Bankų sąjungos kūrimą ir kitus šiuo metu ECOFIN taryboje svarstomus klausimus. Pasak G.Osbourne  aktyvus ir kryptingas Lietuvos pirmininkavimas kelia susižavėjimą.

Po oficialaus sutikimo rezidencijoje surengtame susitikime su verslo ir žiniasklaidos atstovais, kuriame taip pat gausiai dalyvavo Londone finansų ir verslo sektoriuose dirbantys lietuviai, G. Osbourne akcentavo abiejų šalių ekonominius, politinius, kultūrinius ir istorinius ryšius.

Rimantas Šadžius pasidžiaugė glaudžiu ir dalykišku dviejų šalių bendradarbiavimu  ECOFIN taryboje, ir išreiškė viltį, kad bendras darbas bus tęsiamas ir pasibaigus Lietuvos pirmininkavimui.

Daugiau informacijos:
Rosvaldas Gorbačiovas,
finansų ministro patarėjas
Mob. tel. 8 616 94846
Tel. (8 5) 239 0008, 239 0187
El. p. [email protected]