BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Domina VVP? Aplankykite Finansų ministerijos stendą investicijų forume „Vilnius Invest 2011“

Data

2011 10 06

Įvertinimas
0

Maloniai kviečiame ir pradedančius, ir profesionalius investuotojus aplankyti Finansų ministerijos stendą spalio 7-8 d. sostinės Litexpo parodų centre vyksiančiame renginyje „Vilnius Invest 2011“ (įėjimas nemokamas).

Spalio 7 d. finansų ministrė Ingrida Šimonytė investuotojams pristatė Lietuvos makroekonominius rodiklius, Vyriausybės vykdomą fiskalinę politiką bei ekonomikos perspektyvas.

Viso renginio metu Finansų ministerijos atstovai „Vilnius Invest 2011“ lankytojams pristatys Lietuvos Respublikos Vyriausybės vertybinius popierius (VVP) – puikų pasirinkimą ieškantiems saugios investicijos. Šiuo metu investuotojai pagal poreikį gali rinktis įvairios trukmės (nuo pusmečio iki 10 metų), litais, eurais ar JAV doleriais išleistus VVP – nuo gyventojams bei pelno nesiekiančioms organizacijoms skirtų taupymo lakštų (juos paprasta įsigyti bet kur, kur tik yra interneto ryšys), iki užsienio rinkose leidžiamų Lietuvos euroobligacijų, dominančių įgudusius investuotojus.

Finansų ministerijos atstovai išsamiai paaiškins apie kiekvieną investavimo priemonę ir mielai atsakys į lankytojų klausimus.

Daugiau informacijos apie renginį


Finansų ministrės Ingridos Šimonytės pranešimas Investicijų forume "Vilnius Invest 2011"