BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Dvigubas apmokestinamas naikinamas dar su 5 valstybėmis

Data

2013 11 20

Įvertinimas
0

Vilnius, lapkričio 20 d.  Vyriausybė šios dienos posėdyje pritarė Finansų ministerijos siūlymui kreiptis į Prezidentę su prašymu pateikti Seimui ratifikuoti 5 dvigubo apmokestinimo ir fiskalinių pažeidimų išvengimo sutartis.

Šiemet  balandį Lietuva tokias sutartis pasirašė su Kuveitu ir Maroku, birželį – su Turkmėnistanu, Kipru ir Jungtiniais Arabų Emyratais.

Sutartis ratifikavus, bus sudarytos sąlygos skatinti minėtų valstybių verslo atstovus investuoti į Lietuvos ūkį, užtikrinant, kad jų kapitalas ir pajamos nebus apmokestinamas du kartus. Tokia pat apsauga bus taikoma ir Lietuvos investicijoms minėtose valstybėse. Pradėjus taikyti sutartis, taip pat bus glaudžiau bendradarbiaujama mokesčių srityje.

Pagal 2012 m. duomenis, Lietuvos tarptautinio prekybos bendradarbiavimo valstybių rikiuotėje Marokas užima 41 vietą, Kipras – 58, Jungtiniai Arabų Emyratai – 59, Turkmėnistanas – 64, Kuveitas – 107 vietą.

Šiuo metu Lietuvoje taikomos 49 dvigubo pajamų apmokestinimo ir fiskalinių pažeidimų išvengimo sutartys.

 

Viešųjų ryšių skyrius
(8 5) 2390 022
[email protected]
www.finmin.lt