BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų valdybos kvietimas organizacijoms

Data

2011 06 14

Įvertinimas
0

Šių metų pavasarį Lietuva ir šalys donorės – Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegijos Karalystė –pasirašė Susitarimo memorandumą dėl Europos ekonominės erdvės (EEE) finansinio mechanizmo įgyvendinimo Lietuvoje, kuriuo buvo patvirtinta tarptautinė finansinė parama Lietuvai 2009-2014 m. laikotarpiu. Naujuoju paramos laikotarpiu iš Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšų bus finansuojama programa „Nevyriausybinių organizacijų fondas“. Jai numatoma skirti 5.5 mln. eurų. Programa Lietuvoje turės būti įgyvendinta per ateinančius penkerius metus. Programos „Nevyriausybinių organizacijų fondas“ operatorių atrinks Briuselyje įsikūrusi EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų valdyba.

EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų finansinių mechanizmų valdyba šiuo metu kviečia visas organizacijas išreikšti susidomėjimą dėl galimybės dalyvauti konkurse dėl programos „Nevyriausybinių organizacijų fondas“ operatoriaus paslaugų teikimo. Visą informaciją apie kvietimą (anglų kalba) galite rasti Norvegijos Karalystės ambasados Lietuvoje internetiniame puslapyje.