BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Ekonomikos pamokos su Labučiais

Data

2007 11 13

Įvertinimas
0

Nuo lapkričio 13-osios iki Kalėdų kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį kviečiame žiūrėti „Ekonomiką pagal Labučius“. Tai bendras Finansų ministerijos ir Lietuvos televizijos projektas – švietėjiškų laidų ekonomikos ir finansų temomis ciklas.

Dėmesio centre mums visiems aktualūs klausimai: kaip tvarkyti šeimos biudžetą, saugoti santaupas nuo infliacijos, kaip ir kada planuotis pirkinius, imti paskolas, kur investuoti. Kasdienius gyvenimo galvosūkius spręs finansų ekspertų talkinama reali Labučių šeima: tėtis Vytautas – saksofonistas, džiazo virtuozas, mama Rasa - laisvai samdoma dizainerė, dvylikametis Karolis – šeštos klasės mokinys, pustrečių metų Jonas – darželinukas.

Laidų tikslas – paprastai paaiškinti kertinius ekonomikos ir finansų dėsnius, suteikti žinių, kaip galima valdyti pinigus. Labučių šeimai aktualūs klausimai bus susieti ir su viešuoju sektoriumi, valstybės finansais, bendromis ekonomikos tendencijomis.

Daugiau informacijos ir vaizdo bylas rasite pagal šią nuorodą