BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


ES Tarybai pirmininkaujanti Lietuva Vašingtone dėmesį telks į Europos ekonomikos augimą ir finansinį stabilumą

Data

2013 10 09

Įvertinimas
0

Vilnius, spalio 9 d. Šiandien finansų ministras Rimantas Šadžius išvyko į Vašingtoną (JAV), kur spalio 10-12 dienomis vyks Didžiojo dvidešimtuko (G20) šalių finansų ministrų ir centrinių bankų valdytojų bei metinis Tarptautinio valiutos fondo (TVF) ir Pasaulio banko susitikimai.

ES Tarybai pirmininkaujanti Lietuva kartu su Europos Komisija ir Europos Centriniu Banku G20 susitikime atstovaus Europos Sąjungai. TVF Tarptautinio pinigų ir finansų komiteto posėdyje Lietuvos finansų ministras atstovaus Šiaurės ir Baltijos šalims.

Vašingtone finansų ministras R. Šadžius pasisakys TVF reformos klausimais, apžvelgs Bankų sąjungos kūrimą ir kitas priemones, skirtas užtikrinti finansų stabilumą. Ministras taip pat akcentuos ekonomikos augimo ir ilgalaikių investicijų į ją svarbą, įskaitant ir priemones, kurios mažoms ir vidutinėms įmonėms užtikrintų trumpesnį ir greitesnį kelią prie kredito išteklių.

Daugiau informacijos:
Rosvaldas Gorbačiovas,
finansų ministro patarėjas
Mob. tel. 8 616 94846
Tel. (8 5) 239 0008, 239 0187
El. paštas r.gorbaciovas@finmin.lt