BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Europos miestų ir regionų renginiuose – suvienytos Baltijos šalių pajėgos

Data

2007 10 12

Įvertinimas
0

Vilnius, spalio 12 d. Vakar Briuselyje baigėsi keturias dienas trukę Europos regionų ir miestų savaitės „Open Days 2007“ renginiai. Jų metu vyko apie 150 seminarų, darbo grupių posėdžių ir sesijų, kuriose dalyvavo daugiau nei 5000 Europos Sąjungos šalių institucijų, savivaldybių, nevyriausybinių organizacijų, verslo įmonių atstovų.

Renginius jungusi tema – „Tai vyksta: darbo vietų kūrimas ir regionų augimas“.

Trečiadienį, spalio 10 d., Finansų ministerija kartu su partneriais iš Lietuvos savivaldybių asociacijos bei Estijos ir Latvijos finansų ministerijų surengė seminarą „Nedideli ir sumanūs” (“Small&Smart”).

Estijos atstovai kalbėjo apie institucinio ir tarpinstitucinio bendradarbiavimo svarbą įgyvendinant sanglaudos politiką. Latvijos ir Lietuvos atstovai pristatė pastaraisiais metais vykdytas visuomenės informavimo apie ES struktūrinių fondų teikiamą naudą kiekvienam šalies gyventojui priemones.

Į Baltijos šalių seminarą susirinko apie 130 svečių iš Europos Komisijos, Europos nacionalinių bei regioninių institucijų. Susidomėjimas Baltijos šalyse vykdoma Sanglaudos politika rodo, kad Europos regionai yra pasirengę bendradarbiauti ir dirbti kartu.   

Europos regionų ir miestų savaitės renginius „Open Days“ Briuselyje jau penkerius metus iš eilės organizuoja Regionų komitetas ir Europos Komisijos Regioninės politikos direktoratas. Tardama baigiamąjį žodį, Europos Komisijos regioninės politikos komisarė Danuta Hubner pakvietė į kitą  “Open Days” renginį, kuris vyks 2008 m. spalio 6-9 d.