BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministerija inicijavo studentų darbų konkursą ES struktūrinių fondų tema

Data

2013 11 21

Įvertinimas
0

Vilnius, lapkričio 21 d. Siekdama skatinti domėjimąsi Europos Sąjungos struktūriniais fondais ir jų panaudojimu, Finansų ministerija ta tema pirmą kartą paskelbė studentų darbų konkursą. Jo prizų fondą sudaro 20,5 tūkstančio litų.

„ES fondų lėšoms įsisavinti Lietuvoje sukurta ir beveik dešimtmetį veikia jų administravimo struktūra. Mūsų tikslas - paskatinti jaunus žmones giliau patyrinėti, kaip efektyviai tos lėšos naudojamos Lietuvoje ir kitose valstybėse, kokią naudą jos davė šalies ūkiui ir visuomenei“,- sako finansų ministras Rimantas Šadžius. 

Konkurse suteikiama galimybė dalyvauti Lietuvos aukštųjų mokyklų pirmosios ir antrosios studijų pakopų studentams. Bus vertinami jų parengti kursiniai, bakalauro ar magistro darbai ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo tema.

Vienkartinėmis premijomis bus apdovanoti trys kursiniai, trys bakalauro ir trys magistro darbai. Vertinant studentų darbus bus atsižvelgiama į tai, kiek įsigilinta į temos problematiką, į darbo analitiškumą, pagrįstumą, praktinį darbo rezultatų pritaikymą, jo svarbą, vertinant ES fondų lėšų panaudojimą. Papildomomis premijomis bus įvertinti keturi išskirtiniai darbai už temos aktualumą, už vertingiausią ekonominių ir/arba socialinių pokyčių analizę, už originaliausią pasiūlymą ES paramos panaudojimui ir už kūrybiškiausią požiūrį bei atliktą problemos analizę.

Studentų darbus, pateiktus iki 2014 m. birželio 30 d.,  vertins komisija, kurioje - švietimo, mokslo, valstybinių institucijų ir verslo įmonių atstovai.

Vertingiausias įžvalgas pateikę dalyviai gali būti pakviesti pasisakyti renginiuose, diskusijoje, su jų darbais bus supažindintos ES paramą administruojančios institucijos.

Konkurso nuostatai ir išsamesnė informacija apie dalyvavimą jame pateikiama svetainėje www.esparama.lt/studentukonkursas. Čia bus paskelbtos ir laimėtojų darbų santraukos.

Viešųjų ryšių skyrius
(8 5) 2390 022
[email protected]

ES struktūrinės paramos valdymo departamentas
(8 5) 2199 303