BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministerija kviečia pateikti nuomonę dėl konsoliduotos pelno mokesčio bazės

Data

2011 04 12

Įvertinimas
0

Vilnius, balandžio 12 d. Europos Komisija yra pateikusi siūlymą svarstymui dėl bendros konsoliduotos pelno mokesčio bazės.

Finansų ministerija rengia Lietuvos poziciją šiuo klausimu ir kviečia visas suinteresuotas puses  išsakyti savo nuomonę iki 2011 m. balandžio 19 d. el. pašto adresu [email protected]

Siūlymo dėl bendros konsoliduotos pelno mokesčio bazės esmė - sudaryti galimybę visiems pelno mokesčio mokėtojams Europos Sąjungoje apskaičiuoti pelno mokesčio bazę pagal vienodas apmokestinamojo pelno apskaičiavimo taisykles ir sudaryti galimybę tai pačiai mokesčio mokėtojų grupei priklausantiems mokesčio mokėtojams konsoliduoti apskaičiuotus apmokestinamuosius pelnus (mokestinius nuostolius).

Taip pat siūloma, kad bendra konsoliduota pelno mokesčio bazė mokesčio mokėtojams būtų ne privalomas, o pasirenkamas dalykas. Tokiu būdu, jei būtų priimta ši direktyva, tai reikštų, kad vietoje vienos pelno mokesčio sistemos valstybėms narėms reikėtų taikyti dvi pelno mokesčio sistemas.

Europos Komisijos siūlymas dėl konsoliduotos pelno mokesčio bazės

 

Viešųjų ryšių skyrius
Tel. (8 5) 239 0187
www.finmin.lt