BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministerija remia skaidraus verslo iniciatyvą

Data

2007 10 11

Įvertinimas
0
Finansų ministras Rimantas Šadžius (centre) su "Baltosios bangos" projekto organizatoriais ir dalyviais

Nuotrauka žiniasklaidai

Vilnius, spalio 11 d. Finansų ministras Rimantas Šadžius šiandien 12-ai Lietuvos įmonių įteikė „Baltosios bangos“ pažymėjimus.

Šia ceremonija Finansų ministerija išreiškė paramą skaidraus verslo iniciatyvai, kuri puoselėjama „Baltosios bangos“ projektu. Juo skatinama atsisakyti ydingos algų mokėjimo „vokeliuose“ praktikos, siekiama atkreipti visuomenės, vartotojų dėmesį į socialiai atsakingą šalies verslą.

Finansų ministro nuomone, projekto dalyviai prisideda prie formuojamo teigiamo Lietuvos verslo įvaizdžio, skatina žmones dirbti Tėvynėje ir padeda kovoti su šešėline ekonomika.

„Siekdama sudaryti verslui palankias sąlygas, valstybė savo ruožtu tikisi ir grįžtamojo ryšio –  skaidraus ir atsakingo verslo. Būtent šiomis vertybėmis grįstas „Baltosios bangos“ projektas. Tikime, kad bendromis valstybės ir atsakingo verslo pastangomis mums pavyks toliau mažinti šešėlinę ekonomiką ir kurti šalies gerbūvį“, - sakė Finansų ministras R. Šadžius.

Šiuo metu „Baltosios bangos“ projekte dalyvauja 26 šalies įmonės, tikimasi, kad jis augs įtraukdamas ne tik naujus narius, bet ir aprėpdamas naujas sritis.