BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministerijoje bus pasirašoma finansavimo sutartis dėl Kontroliuojančiojo fondo įsteigimo

Data

2009 06 09

Įvertinimas
0

Žurnalistų dėmesiui:

Birželio 11 d. (ketvirtadienį) 11 val. Finansų ministerijoje bus pasirašoma finansavimo sutartis dėl Kontroliuojančiojo fondo įsteigimo. Sutartį pasirašys finansų ministras A. Šemeta, aplinkos ministras G. Kazlauskas ir Europos investicinio banko (EIB) viceprezidentas Matthias Kollatz-Ahnen.

Kontroliuojantysis fondas formuojamas įgyvendinant Europos Komisijos, Europos investicijų banko ir Europos plėtros banko tarybos iniciatyvą JESSICA (angl. Joint European Support for Sustainable Investment in City Areas), kuri skirta paremti investicijas į tvarią miestų plėtrą, naudojant finansų inžinerijos priemones. Lietuvoje JESSICA ketinama pasinaudoti finansuojant daugiabučių gyvenamųjų namų modernizavimo investicinius projektus. Be to, Lietuva taps viena pirmųjų valstybių Europos Sąjungoje, kurioje bus pradėta įgyvendinti JESSICA iniciatyva

Sutarties pasirašymas vyks Finansų ministerijos (J. Tumo-Vaižganto 8A/2, Vilnius) 331 salėje (III aukštas).

 

Viešųjų ryšių skyrius
Tel.: (8 5) 239 0222
www.finmin.lt