BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministras Algirdas Šemeta susitiko su Europos Tarybos vystymo banko Valdytoju

Data

2009 06 11

Įvertinimas
0

Vilnius, 2009 m. birželio 11d. Šiandien Finansų ministras Algirdas Šemeta susitiko su Europos Tarybos vystymo banko (ETVB) Valdytoju Raphael Alomar. Susitikimo metu buvo aptarta Lietuvos ekonominė situacija, ETVB vaidmuo ir veiklos perspektyvos bei galimybės bankui aktyviau įsitraukti į socialinių projektų Lietuvoje įgyvendinimą ateityje.

RytojVilniuje prasideda Europos Tarybos vystymo banko Valdymo tarybos ir Administracinės tarybos 44-asis metinis posėdis, kuris rengiamas vis kitoje ETVB šalyje narėje. Jame dalyvaus ETVB Valdymo tarybos nariai – šalių narių nuolatiniai atstovai prie Europos Tarybos – ambasadoriai, kur Lietuvos atstovu paskirtas ambasadorius Gediminas Šerkšnys, ir Administracinės tarybos nariai – Lietuvai atstovauja Finansų ministerijos sekretorius Rolandas Kriščiūnas.

Lietuva ETVB nare yra nuo 1996 metų. Banko Lietuvai suteiktų paskolų dėka nuo narystės pradžios buvo įgyvendinti valstybei svarbūs socialiniai projektai socialinio būsto, sveikatos apsaugos, energijos suvartojimo efektyvumo bei smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo srityse. Be to, Lietuva artimiausiu metu planuoja su ETVB pasirašyti sutartį dėl paskolos, skirtos viešųjų pastatų statymo ir renovacijos projektų įgyvendinimui.

Tikimasi ir ateityje išlaikyti glaudų Lietuvos ir ETVB bendradarbiavimą, skatinant socialinę sanglaudą šalyje.

 

Viešųjų ryšių skyrius
Tel. (8 5) 239 0222
www.finmin.lt