BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministras susitiko su ERPB direktorių tarybos nariu

Data

2007 09 18

Įvertinimas
0

Finansų ministras Rimantas Šadžius (kairėje) ir ERPB direktorių tarybos narys Airijai, Danijai, Lietuvai ir Makedonijai Ib Katznelson
Nuotrauka žiniasklaidai

 

Vilnius, rugsėjo 18  d. Šiandien finansų ministras Rimantas Šadžius susitiko Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko direktorių tarybos nariu Airijai, Danijai, Lietuvai ir Makedonijai Ib Katznelson. Susitikimo metu buvo aptarta Lietuvos makroekonominė padėtis ir prognozės bei tolesnis Lietuvos ir banko bendradarbiavimas.

 

Šiuo metu Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB) rengia pereinamojo laikotarpio šalių 2007 m. ataskaitą, kurioje bus pateiktas ir Lietuvos įvertinimas. Todėl susitikimo metu finansų ministras pristatė Lietuvos makroekonominę padėtį bei naujausias Finansų ministerijos paskelbtas vidutinės trukmės ekonominių rodiklių prognozes. Šių metų rugsėjo 11 d. paskelbtose Finansų ministerijos vidutinės trukmės ekonominių rodiklių projekcijose numatoma, kad 2007 m. Lietuvos BVP augs iki 8,6 proc.

Savo ruožtu Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko direktorių tarybos narys pristatė šiuo metu vykdomą banko strategiją bei kitus su banko veikla susijusius klausimus. Susitikime taip pat buvo aptartos Lietuvos ir Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko tolesnio bendradarbiavimo galimybes.

Lietuva nuo 1992 m. yra ERPB narė bei akcininkė. Nuo 1997 m. Lietuva valstybės vardu iš ERPB nebesiskolina. Pastaraisiais metais ERPB veikla Lietuvoje orientuota į privataus sektoriaus projektų finansavimą bei į savivaldybių investicinių projektų finansavimą.

 

Viešųjų ryšių skyrius
Tel.: (8 5) 239 0256
www.finmin.lt