BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų ministras susitiko su naujuoju Pasaulio banko vadovu Baltijos šalims ir Lenkijai

Data

2007 08 21

Įvertinimas
0
Finansų ministras susitiko su naujuoju Pasaulio banko vadovu Baltijos šalims ir Lenkijai
Finansų ministras susitiko su naujuoju Pasaulio banko vadovu Baltijos šalims ir Lenkijai
 
Finansų ministras Rimantas Šadžius (dešinėje) su Pasaulio banko vadovu Baltijos šalims ir Lenkijai Oscar de Bruyn Kops

Vilnius, rugpjūčio 21 d. Finansų ministras Rimantas Šadžius šiandien susitiko su neseniai paskirtu naujuoju Pasaulio banko vadovu Baltijos šalims ir Lenkijai Oscar de Bruyn Kops.

Susitikime finansų ministras padėkojo Pasaulio banko atstovui už šios organizacijos Lietuvai suteiktą įvairiapusę paramą. Taip pat buvo aptartas numatomas tolesnis Lietuvos ir Pasaulio banko bendradarbiavimas.

Lietuva nebesiskolina iš Pasaulio banko jau nuo 2002 metų, o 2006 m. rugsėjį informavo organizaciją apie savo sprendimą pakeisti šalies statusą iš šalies paramos gavėjos į  šalies donorės ir prisidėti prie vystomojo bendradarbiavimo politikos tikslų įgyvendinimo. Šiuo metu Lietuva yra išsakiusi ketinimus tapti Tarptautinės plėtros asociacijos (IDA), kuri priklauso Pasaulio banko organizacijų grupei, nare.

Oscar de Bruyn Kops naujuoju Pasaulio banko vadovu Baltijos šalims ir Lenkijai buvo paskirtas šių metų liepos 1 d. Iki tol jis penkerius metus vykdė Pasaulio banko vadovo Bulgarijai pareigas. Oscar de Bruyn Kops yra olandas, Pasaulio banke dirbantis nuo 1979 m.

Viešųjų ryšių skyrius
Tel.: 239 0256