BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Finansų viceministru paskirtas Aloyzas Vitkauskas

Data

2009 07 08

Įvertinimas
0

Vilnius, 2009 m. liepos 8 d. Šiandien finansų viceministro pareigas pradėjo eiti Aloyzas Vitkauskas. Naujasis viceministras bus atsakingas už Nacionalinio fondo ir Turto valdymo departamentų veiklą bei kuruos su AB „Turto banko“, Valstybės dokumentų technologinės tarnybos prie Finansų ministerijos ir viešosios įstaigos „Centrinė projektų valdymo agentūra“ veikla susijusius klausimus.

55 metų A. Vitkauskas Vilniaus inžineriniame statybos institute (dabar Vilniaus Gedimino technikos universitetas) įgijo civilinės inžinerijos magistro laipsnį. Nuo 1996 metų du metus dirbo ne pelno organizacijos Būsto kreditavimo fondas generaliniu direktoriumi. Vėliau 6 metus ėjo generalinio direktoriaus pareigas Viešojoje įstaigoje Būsto ir urbanistikos plėtros fonde, nuo 2003 metų – Viešosios įstaigos Centrinės projektų valdymo agentūros direktoriaus pareigas. 2006 metais Aloyzas Vitkauskas laimėjo konkursą ministerijos sekretoriaus pareigoms užimti, kurias ėjo iki š. m. liepos 1 dienos.

 

Viešųjų ryšių skyrius
Tel. (8 5) 239 0222
www.finmin.lt