BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Garsus finansų ekspertas: Bankų sąjungos kūrimo negalima atidėti

Data

2013 10 11

Įvertinimas
0

Vašingtonas, spalio 11 d. Lietuvos finansų ministras Rimantas Šadžius tęsia darbo vizitą Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur dalyvauja Didžiojo dvidešimtuko (G20) šalių ir Tarptautinio valiutos fondo renginiuose.

Vakar finansų ministras susitiko su investicinių bankų atstovais ir apžvelgė ekonominę Lietuvos padėtį, pirmininkavimo ES tarybai finansų srities prioritetus.

Garsus finansų ekspertas, buvęs Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko prezidentas Jean Lemierre sako, kad vienas iš Lietuvos pirmininkavimo prioritetų – Bankų sąjunga – yra kertinis akmuo, kuriant stabilią ir saugią finansų sistemą Europoje.

"Bankų sąjunga – tai mūsų ateitis. Jos kūrimo negalima atidėti", – teigia  milžinišką patirtį finansų srityje turintis J. Lemierre. Pasak jo, Lietuvai pirmininkavimo ES tarybai metu teko sunki, bet labai prasminga misija - atkakliai ir ryžtingai kurti finansų stabilumui ypatingai reikalingą Bankų sąjungą.

Daugiau informacijos:
Rosvaldas Gorbačiovas,
finansų ministro patarėjas
Mob. tel. 8 616 94846
Tel. (8 5) 239 0008
El. paštas r.gorbaciovas@finmin.lt