BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Į susitikimą kviesti smulkieji verslininkai diskusijoje dalyvauti nepanoro

Data

2011 04 04

Įvertinimas
0

Vilnius, balandžio 4 d. Šiandien Finansų ministerijoje buvo organizuotas susitikimas su smulkiuosius vienijančių organizacijų ir Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovais, skirtas diskutuoti praktinio kasos aparatų naudojimo turgavietėse įgyvendinimo klausimais bei aptarti jų viešai išsakomus nuogąstavimus dėl priežiūros, laikymo sąlygų, mokymų – viso to, kas užtikrintų sklandų perėjimą prie kasos aparatų naudojimo.

Į susitikimą atvykę Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos ir Lietuvos prekyviečių ir turgaviečių asociacijos atstovai pranešė, kad organizuojamame susitikime nedalyvaus ir pasisakė, kad dalyvautų tik jeigu Vyriausybė įsteigtų darbo grupę su jų atstovais.

„Sklandžiam ir konstruktyviam bendradarbiavimui nėra svarbu, kaip įvardijama susitikimo forma – ar tai diskusija, ar posėdis, ar darbo grupė. Manau, kad kai nenorima diskutuoti, tuomet ir ieškoma būdų, kaip diskusijos išvengti“ – sakė finansų ministrė Ingrida Šimonytė. „Žmonės kurie nediskutuoja patys, negali teigti, kad su jais nediskutuojama. Kartojimas, kad „atšaukite sprendimą, tada kalbėsimės“ nėra panašu į diskusiją. Dėl to tenka tik apgailestauti, nes mes taip tik prarandame laiką, per kurį galėtume išspręsti iškylančias problemas. Dabar tokias problemas sprendžiame remdamiesi savo pajautimu arba viešumoje pasirodančia informacija“.

Susitikimas buvo organizuotas ir asocijuotų struktūrų atstovai į jį pakviesti buvo nes, nepaisant to, kad Vyriausybė ne kartą kvietė smulkiuosius verslininkus ir prekiautojus vienijančias asocijuotas struktūras teikti pasiūlymus dėl teisės aktų projektų ir dalyvauti organizuojamose diskusijose, susijusiose su kasos aparatų naudojimu turgavietėse, vis pasigirsdavo kalbų, neva Vyriausybė nenori šiuo klausimu diskutuoti su smulkiuosius verslininkais vienijančiomis organizacijomis.


Daugiau informacijos:
Tel. (8 5) 239 0008
www.finmin.lt