BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Informacija ieškantiems atsakymų mokesčių klausimais

Data

2009 01 14

Įvertinimas
0

Vilnius, 2009 m. sausio 14 d. Nuo metų pradžios įsigaliojo Gyventojų pajamų, Pridėtinės vertės, Pelno bei kitų mokesčių įstatymų pakeitimai, kurie svarbūs ne tik valstybei ar verslui, bet ir  kiekvienam Lietuvos piliečiui – tą liudija visuomenės dėmesys mokesčių reformai. Finansų ministerija primena, kad naujausią ir išsamią informaciją apie mokesčių pokyčius galima sužinoti Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) tinklalapyje www.vmi.lt (rubrika - Mokesčių pasikeitimai 2009 metais), paskambinus į Mokesčių informacijos centrą (MIC) telefonu 1882 arba atvykus į apskričių mokesčių inspekcijas. 

Siekdama tinkamai informuoti Lietuvos žmones ir atsižvelgdama į kelis kartus sustiprėjusį užklausų srautą, VMI padidino MIC darbuotojų skaičių, vien sausio mėnesį surengs apie 260 susitikimų įvairiuose Lietuvos regionuose su gyventojais, verslininkais bei asocijuotomis verslo struktūromis, yra pateikusi ir nuolat pildo informaciją tinklalapyje, atsižvelgdama į aktualijas bei mokesčių mokėtojų pateikiamus klausimus.

„Valstybė suinteresuota, kad visuomenė ir verslas gautų kuo daugiau rūpimos informacijos apie mokesčių pasikeitimus. Suprantame, kad tik per grįžtamąjį ryšį galime užtikrinti sklandžią reformos eigą. Neabejoju, kad tą kokybiškai ir operatyviai pavyks padaryti su Valstybinės mokesčių inspekcijos pagalba. Taip pat manau, kad ši institucija išlaikė pasitikėjimo egzaminą – praktika parodė, kad žmonės į Valstybinę mokesčių inspekciją visų pirma žvelgia kaip į konsultantą ir pagalbininką, o ne vien kaip į mokesčių surinkėją“ - sakė finansų ministras Algirdas Šemeta.   

Finansų ministerijos
Viešųjų ryšių skyrius
Tel. (8 5) 239 0187
www.finmin.lt

Valstybinės mokesčių inspekcijos
Viešųjų ryšių skyrius
Tel. (8 5) 268 7513
www.vmi.lt