BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kaune - Europos Komisijos paroda apie eurą

Data

2009 10 30

Įvertinimas
0

Vilnius, spalio 30 d. Vakar Kaune atidaryta Europos Komisijos inicijuota paroda „Euras - mūsų valiuta“. Joje pasakojama, kaip buvo kuriama ekonominė ir pinigų sąjunga ir kantriai einama link euro, paaiškinama euro teikiama nauda, pristatoma eurų banknotų vienovė ir atskleidžiami šalių leidžiamų į apyvartą monetų skirtumai. Pateikiami atsakymai į dažnai užduodamus klausimus apie eurą. Ekspozicijoje yra skyrius „Vaikams apie eurą”.

Parodos atidaryme dalyvavo finansų ministrė Ingrida Šimonytė, banko valdybos pirmininkas Reinoldijus Šarkinas, Europos Komisijos atstovai.

Kilnojamoji paroda „Euras - mūsų valiuta“ pirmą kartą lankytojus pakvietė 2007 m. birželio 4 d. Briuselyje, o Kaune vyks iki 2010 m. sausio 7 d. Lietuvos banko Kauno skyriuje (Maironio g. 25, Kaunas).

Lankytojai kviečiami darbo dienomis 10.00-18.00 val. Įėjimas nemokamas. Parodos lankytojams siūloma leidinių apie euro įvedimą Lietuvoje, eurų banknotus ir monetas, Europos Sąjungą.