BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kitas Baltijos šalių finansų ministrų susitikimas vyks Lietuvoje

Data

2007 08 29

Įvertinimas
0
Estijos, Latvijos ir Lietuvos finansų ministrai (iš kairės) Ivari Padar, Oskars Spurdziņš ir Rimantas Šadžius per susitikimą Rygoje. Vilnius, rugpjūčio 31 d. Vakar Rygoje įvyko Lietuvos, Latvijos ir Estijos finansų ministrų susitikimas, kuriame buvo derinama vieninga Baltijos šalių pozicija ES finansinės politikos klausimais.

Susitikimo metu aptarti ES biudžeto peržiūros po 2013 m., pelno mokesčio bazės harmonizavimo, minimalių ES lygiu nustatytų akcizų tarifų degalams didinimo, lengvųjų automobilių apmokestinimo, muitinės elektroninių sistemų plėtojimo, pasienio kontrolės punktų su Rusija bei Baltijos šalių regiono atstovavimo Pasaulio banke klausimai. Toks koordinavimas yra svarbi ES lygio sprendimų priėmimo dalis. Baltijos šalių finansų ministrai nusprendė kitą susitikimą surengti 2008 m. Lietuvoje. Plačiau
Estijos, Latvijos ir Lietuvos finansų ministrai (iš kairės) Ivari Padar, Oskars Spurdziņš ir Rimantas Šadžius per susitikimą Rygoje.

Viešųjų ryšių skyriaus nuotr.
Estijos, Latvijos ir Lietuvos finansų ministrai (iš kairės) Ivari Padar, Oskars Spurdziņš ir Rimantas Šadžius per susitikimą Rygoje.

Viešųjų ryšių skyrius
Tel.: (8 5) 239 9296
www.finmin.lt